У Черкаській обласній лікарні триває реконструкція приймального відділення

Цього року в області в межах програми Президента “Велике будівництво” реконструюють приймальні відділення у 8 лікарнях Черкащини: Черкаської обласної та міської лікарень, Смілянської та Уманської міської, Звенигородської, Золотоніської, Канівської та Корсунь-Шевченківської ЦРЛ. Про це інформують у Черкаській ОДА.

Хід ремонтних робіт у Черкаській обласній лікарні перевірив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.
У Черкаській обласній лікарні триває реконструкція приймального відділення

– Розраховуємо, що до завершення року ці стіни не впізнаємо. Підрядник має пришвидшити виконання робіт! Завдання цього важливого проекту: висока функціональність приймальних відділень, оснащення сучасним медичним обладнанням та надання якісної медичної допомоги пацієнтам, – відзначив Сергійчук.

За словами головного лікаря Черкаської обласної лікарні Олександра Дудника, реконструкція саме приймальних відділень дуже важлива. Адже сюди потрапляє пацієнт у випадку екстреної ситуації. Тут надається невідкладна допомога, обстеження, багато залежить не лише від медиків, а й від умов та обладнання.

Як зміниться кожне із відділень? У планах робіт:

– утеплення фасаду, облаштування заїздів для “швидких”;
– реєстратура, окремий вхід для пацієнтів із можливим інфікуванням;
– зона реанімації;
– загальномедична зона, зокрема операційна зала;
– високотехнологічний діагностичний блок.

Обов’язкове влаштування приймального боксу для машин екстреної допомоги на 2 автомобілі з інженерними системами підтримання клімату. Згідно проекту необхідно забезпечити безперешкодне прийняття двох одиниць спеціалізованого санітарного транспорту з наскрізним проїздом спеціалізованого санітарного транспорту із відповідними позначками біля в’їзду та виїзду.
27.10.2020 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter