У жовтні в Черкаській області проведено 9 рейдів на ринку пасажирських перевезень

У жовтні в Черкаській області проведено 9 рейдів на ринку пасажирських перевезень Виведення з ринку пасажирських перевезень нелегальних перевізників – серед пріоритетів для обласної влади. Як інформують у Черкаській ОДА, посилити роботу в цьому напрямку дав доручення голова ОДА Сергій Сергійчук. Лише за останній місяць на Черкащині провели 9 рейдів. Надалі їх планують зробити регулярними.

Всього протягом 2020 року на предмет виявлення нелегальних перевізників провели 18 рейдових перевірок. У них взяли участь всі профільні структури області. Зокрема, представники обласної державної адміністрації, Головного управління Державної податкової служби України, управлінь Держпраці, Укртрансбезпеки та Патрульної поліції Департаменту патрульної поліції, Черкаської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту, перевізників та ін.

У ході проведення заходів виявили та задокументували 14 фактів здійснення перевезення пасажирів без відповідних дозвільних документів. Матеріали справ за ними скерували для розгляду та ухвалення рішення в судові органи. Порушникам законодавства загрожує адміністративний штраф у розмірі 17 тисяч гривень.
26.10.2020 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter