Виборчим комісіям на Черкащині передали бюлетені для голосування

Як інформують у Черкаській облраді, бюлетені для голосування до районних рад передали сільським, селищним і міським виборчим комісіям.
Виборчим комісіям на Черкащині передали бюлетені для голосування

Наприклад, про це повідомила голова Черкаської ТВК Любов Здоровенко. Вона зазначила, що загалом бюлетені отримали 25 міських і селищних ТВК. На черзі – представники Соснівської районної територіальної виборчій комісії у Черкасах.

«Місто Черкаси – це ще 125 дільниць. До Черкаського району приєднався Чигиринський, Кам`янський, Смілянський і частина Корсунь-Шевченківського, Канівського і Городищенського, загалом 416 дільниць», – зазначила Любов Здоровенко.

Опломбоване приміщення, де зберігаються бюлетені, відчиняють під наглядом поліції і членів комісії. Розмір пакунків з бюлетенями залежить від кількості виборців на окремій дільниці. Пакунки складають у спеціальне авто. В дорозі до ТВК бюлетені супроводжує поліція.

«Там їх розфасують по округам, потім розмістять у «глухому» приміщенні, закриють і опломбують до моменту роздачі по ТВК», – розповів голова Соснівської районної ТВК у місті Черкаси Дмитро Чухрій.

Цьогоріч місцеві вибори відбудуться 25 жовтня. Черкащани зможуть проголосувати не лише за політичну силу, а й за конкретного кандидата. В бюлетені до районної, так як і до міської, селищної, сільської і обласної рад, буде дві відмітки.

«Якщо людина ставить відмітку за партію і не ставить за кандидата – цей бюлетень проходить, а якщо лише за кандидата – бюлетень вважається зіпсованим», – зазначив Дмитро Чухрій.
23.10.2020 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter