У Золотоніському та Черкаському районах триває поточний ремонт доріг

Роботи з відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення тривають на черкащині. У Департаменті будівництва ОДА звітують про роботи у Золотоніському та Черкаському районах.

У Золотоніському районі проводять поточний середній ремонтна а/д О 240529 /Н-08/ − Нова Дмитрівка – Золотоноша. Уже виконали планування узбіч, відфрезерували дорожнє покриття. Зараз триває влаштування вирівнюючого шару.
У Золотоніському та Черкаському районах триває поточний ремонт доріг

Наразі загальна площа відновленого дорожнього покриття становить 2 450 м2. Після завершення виконання передбачених проектною документацією робіт із влаштуванню асфальтобетонного покриття на ділянці ремонту планується нанесення горизонтальної дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків.

Також на цій автомобільній дорозі за рахунок експлуатаційного утримання планується приведення у відповідность до нормативів узбіччя, облаштування двох пішохідних переходів з встановленням відповідних дорожніх знаків та нанесенням горизонтальної розмітки.

У Черкаському районі на а/д О 241718 Байбузи − Закревки − Старосілля − Мліїв − /Т-24-08 Шевченкове − Городище – /Н-16//, протяжність якої становить 8 км, на ділянках, неохвачених поточним середнім ремонтом, на сьогодні за рахунок резервних коштів експлуатаційного утримання ліквідували вибоїни асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом на 1 480 м2. Тут також запланували влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на площі 220 м2.
21.10.2020 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter