Віталій Ільченко планує впровадити в місті "Картку черкасця"

Віталій Ільченко планує впровадити в місті "Картку черкасця" «Картка черкасця» забезпечить містянам пільги, допомоги та знижки.

Для допомоги тисячам черкасців її планує впровадити у місті кандидат на посаду черкаського міського голови Віталій Ільченко.

- Питання соціальних пільг та виплат є одним із тих наболілих питань, із яким чи не найчастіше звертаються черкасці під час моїх зустрічей із людьми міста, - зазначає Віталій Ільченко. – Вирішити цю проблему комплексно дасть можливість «Картка черкасця», яку я планую впровадити у числі перших моїх дій на посаді міського голови Черкас. Це буде багатофункціональна електронна картка, що поєднуватиме у собі всі можливості для допомоги пільговим категоріям черкасців. Ця картка міститиме персональні дані власника, її можна буде використовувати, як банківську карту – на неї зараховуватимуть зарплату чи пенсію. «Карта черкасця» даватиме можливість отримання пільг, доплат, допомог, компенсацій, цільових адресних допомог. З нею можна буде отримати знижки на ліки, продукти, відвідування культурних заходів у місті. Серед функцій «Картки черкасця» - забезпечення пільгового проїзду у міському транспорті, що додатково дасть можливість проаналізувати число містян, що ним користуються - відстежувати пасажиропотік на певних маршрутах для збільшення транспорту чи зміни самого маршруту та можливості оплати містом компенсації перевізникам.

Віталій Ільченко переконаний: на зміну недосконалим механізмам надання пільг, їх обліку та адресності мають прийти сучасні інноваційні сервіси, які забезпечать черкасцям достойну турботу міста про їх добробут. Поява "Картки черкасця" вирішить проблему підвищення соціального захисту містян, у тому числі – і надання адресної допомоги за рахунок бюджету міста соціально незахищеним його мешканцям.
15.10.2020 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter