Бондаренко буде оскаржувати рішення Печерського райсуду, який відмовив йому у задоволенні позову до Зеленського

Печерський районний суд Києва відмовив у задоволенні позову міського голови Черкас Анатолія Бондаренка до президента України Володимира Зеленського про захист честі, гідності й ділової репутації. Про це йдеться в рішенні суду, ухваленому 1 жовтня.
Бондаренко буде оскаржувати рішення Печерського райсуду, який відмовив йому у задоволенні позову до Зеленського

"Вислови відповідача не містять завідомо неправдивої інформації і надмірності оціночних суджень, а також підстави кваліфікувати його слова, як подану у брутальній, принизливій чи непристойній формі, оскільки оскаржувані фрази президента виражають його особисте, суб`єктивне відношення" до "можливості мати ділові, дружні чи інші відносини" та "забезпечення народовладдя", йдеться в тексті рішення.

У рішенні суду вказано, що мер Черкас Бондаренко може подати апеляційну скаргу на рішення суду протягом 30 днів із дня його проголошення.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко повідомив Суспільному, що буде оскаржувати це рішення.

"Відповідь була в тому, що президент мав на увазі чиновників, які погано виконують свої обов'язки, а не мене особисто. Ну, якщо він мав на увазі чиновників, то я не проти. Далі цим питанням займається адвокат. Подаємо апеляцію", – заявив Бондаренко.
13.10.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter