Чому на дверях багатоквартирних будинків у Черкасах з’являються яскраві квіти?

Проєкт «Черкаський прованс», ініційований молодими художниками міста Черкаси, підтриманий кандидатом у міські голови Черкас Віталієм Ільченком та кандидатами у депутати міської ради від партії «Слуга народу», триває у всіх районах міста. Від Соснівки і до площі 700-річчя, від Митниці і до Хімселища на дверях багатоквартирних будинків з’являються великі яскраві квіти.

Барвисті малюнки надихають дорослих, задоволені і дітлахи – вони говорять, що тепер живуть не «в 2-му чи 3-му під’їзді», а «у під’їзді з білими, жовтими чи червоними трояндами».

Подивитись на віртуозну роботу художників та взяти участь у прикрашенні свого будинку виходить чимало мешканців. Зустрічають членів команди «Слуг народу» і дають накази майбутнім міським депутатам: щодо зниження комунальних тарифів і необхідності упорядкування дворів, щодо покращення роботи міського транспорту та медичного обслуговування.

«Черкаси змінюються на краще. І зміни починаються вже сьогодні»,- така ідея проголошена Віталієм Ільченком та командою «Слуг народу». І до команди «Слуг народу» з проханням прикрасили будинки живописними витворами «Черкаського провансу» вже звернулися десятки ОСББ.
12.10.2020 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter