До 31 грудня в Черкаській області до лав ЗСУ призовуть 507 юнаків

В області розпочалися планові відправки строковиків до військових частин. З 1 жовтня до 31 грудня від Черкащини призовуть 507 осіб. Про це у ході пресконференції повідомив заступник обласного військового комісара, начальник відділу комплектування та призову Олег Петров.
До 31 грудня в Черкаській області до лав ЗСУ призовуть 507 юнаків

Загалом Збройні Сили України поповняться 290 призовниками, Національна Гвардія України – 172, Державна Прикордонна Служба України – 30, Державна Спеціальна служби транспорту – 15.

– Підлягають призову на строкову військову службу придатні за станом здоров’я до військової служби чоловіки від 18 до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, – нагадав Олег Петров. – Вони проходитимуть службу у навчальних підрозділах військових частин на території країни. Участь в проведенні АТО-ООС на території Донецької та Луганської областей призовники не беруть! У зв’язку із пандемією COVID-19 як під час весняно-літнього, так і під час осіннього призову обов’язковим для призовників, які відправлятимуться до військових частин, є результат тесту на коронавірус. Направлення на здачу цього аналізу надаватиметься юнакові під час проходження медичної комісії.
09.10.2020 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter