Суддя Городищенського райсуду, який розслідує справу про вбивство Сергієнка, придбав авто за 1,3 млн. грн.

Суддя Городищенського райсуду, який розслідує справу про вбивство Сергієнка, придбав авто за 1,3 млн. грн. Суддя Городищенського районного суду Леонід Подорога у вересні цього року обзавівся новим позашляховиком – “Тойотою Ленд Крузер Прадо 150”.

Інформація про це міститься в повідомленнях про зміну його майнового стану, інформує 18000.

Відповідно до документа, автівку суддя придбав за 1,3 млн гривень. Перед цим Леонід Подорога взяв позику в розмірі 450 тисяч гривень у Віктора Подороги, свого батька. Він також був суддею, зокрема, Черкаського апеляційного суду. Подогора-старший у 2016 році пішов на пенсію.

Зазначимо, що Леонід Подорога – член колегії, яка слухає справу у вбивстві журналіста Василя Сергієнка. Цією колегією слухання тривають вже більше року. За цей час колегія встигла змінити запобіжні заходи обвинуваченим у викрадені та вбивстві Сергієнка на менш суворі, окрім потенційного безпосереднього виконавця Воронкова, що раніше вже був засуджений за тяжкий злочин і може отримати довічне покарання. На свободу під домашній арешт, відповідно до ухвал Подогори та двох його колег, вийшли потенційний організатор викрадення Вадим Мельниченко, а також ще один ймовірний учасник вбивства Роман Недебалюк.

Зауважимо, що сторона захисту постійно вносить клопотання про зміну запобіжного заходу Воронкову, але він залишається за ґратами. Окрему думку стосовно його запобіжного заходу має лише Подорога. Суддя вважає за можливе зміну запобіжного заходу та називає тривале тримання під вартою особи, що може отримати довічне ув’язнення, “абсурдним”.

Відповідно до даних Єдиного державного реєстру судових рішень, за 10 місяців 2020 року всіма суддями Черкаської області винесено лише три окремі думки, дві з яких саме Подорогою стосовно “абсурдності” тримання під вартою обвинуваченого у вбивстві журналіста Сергієнка.
09.10.2020 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter