У Ротмістрівській громаді з'явився новий шкільний автобус

У Ротмістрівській громаді з'явився новий шкільний автобус У Ротмістрівської громади з’явився новий шкільний автобус. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

Днями до Ротмістрівської ОТГ прибув новенький шкільний автобус, придбаний у рамках державної програми, за рівного співфінансування громади та Черкаської ОДА.
- Це буде четвертий автобус, який використовуватиметься у громаді для підвезення школярів, - розповідає голова Ротмістрівської ОТГ Володимир Ховайба. – І перший новий шкільний автобус нашої громади. Для отримання цього автобуса, мені потрібно було неодноразово звертатись і до Міністерства освіти і науки, і до Черкаської ОДА – за строками, ми не встигали потрапити до програми «Шкільний автобус», але громаді пішли назустріч, і тепер маємо радісну новину для всіх наших мешканців. Нам вкрай необхідно мати саме 4 автобуси, оскільки маємо багато і своїх школярів, і дітей з інших ОТГ, які теж навчаються у школах саме нашої громади. Таких діток, із сусідніх ОТГ, зараз до 30. Новим автобусом будемо підвозити 28 дітей – і, загалом, зможемо підвищити комфорт підвезень школярів нашої громади.
06.10.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter