На перехресті Пастерівської та Чиковані планують встановити світлофор

На перехресті Пастерівської та Чиковані планують встановити світлофор На небезпечному перехресті у Черкасах планують відновити світлофор. Про це інформують у міськраді Черкас.

Можливість відновлення роботи світлофора на перехресті вул.Пастерівської та вул.Чіковані обговорили під час засідання виконавчого комітету.

Таке прохання висловив присутній на засіданні житель Черкас Дмитро Кухарчук. Пропозицію підтримав заступник міського голови Ігор Волошин.

«У мене є звернення жителів мікрорайону, під яким підписалося 33 особи. За їхніми словами, на вказаному перехресті світлофор не функціонує вже тривалий час. Це зумовлює постійні ДТП. Вони вважають, що відновлення роботи світлофору дозволить регулювати інтенсивність руху на цій ділянці дороги, дасть пішоходам можливість більш упевнено переходити дорогу, не вибігаючи раптово для водіїв на проїжджу частину, а водіям з неголовної вулиці – безпечніше вікно для виїзду на вул.Пастерівську», - озвучив думку містян Ігор Волошин.

«Ми маємо підтримати наших жителів і забезпечити безпеку руху на цій ділянці. Прошу департамент ЖКК підготувати відповідний проект рішення на наступне засідання», - підсумував міський голова Анатолій Бондаренко.
06.10.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter