На земельних торгах у вересні на Черкащині продали права оренди майже 100 гектарів землі

На земельних торгах у вересні на Черкащині продали права оренди майже 100 гектарів земліУ вересні в Черкаській області під час земельних торгів передали в користування сільгоспвиробникам 7 земельних ділянок, що на території Лисянського району, загальною площею 99,5 га. Про це інформують в ГУ ДЕржгеокадастру у Черкаській області.

Стартова ціна цих ділянок разом становила 76,6 тис. га, що в ході аукціонів зросла до 148 тис. грн – 15,5% від нормативної грошової оцінки землі (НГО). Зазначені кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад, в адмінмежах яких розташовані ділянки.

Найдорожчою у вересні стала земельна ділянка площею 7,6 га в адмінмежах Будищенської сільської ради Лисянського району, оренда плата за яку зросла до 67,4% від НГО, у грошовому еквіваленті це – 70 тис. грн (початкова ціна – 8,3 тис. грн, або 8% від НГО).
У жовтні цього року Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області запланувало провести чотири аукціони, де буде запропоновано до продажу права оренди 6-тьох земельних ділянок загальною площею 105 гектарів.
06.10.2020 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter