Працівників дитячих садочків Черкас привітали з Днем працівника дошкільної освіти

Працівників дитячих садочків Черкас привітали з Днем працівника дошкільної освіти Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко привітав працівників дитячих садочків із Днем працівника дошкільної освіти, який відзначали 27 вересня, і з прийдешнім Днем учителя. Урочистості відбулися у кінотеатрі «Україна».

«Кожна людина має пам’ятати, як вона ходила у дитячий садок, пам’ятати тих людей, які вклали у неї частинку свого життя, щоб вона виросла, любила нашу країну, поважала батьків і ставала надійним громадянином нашої країни. Хочу подякувати вам за те, що ви віддаєте частинку своєї душі нашим дітям. Звісно, хотілося б, щоб професія педагога була оцінена і матеріально. Ми докладемо до цього максимальних зусиль. В останні 5 років міська влада дала серйозний поштовх розвитку освіти. Працюватимемо над цим і надалі», - звернувся до педагогів із вітальним словом міський голова.

Анатолій Бондаренко нагородив найкращих працівників галузі. П’ятеро педагогів отримали медалі «За сумлінну працю». Це Тетяна Тодоренко, завідувач ДНЗ №13, Юлія Подзігун, завідувач ДНЗ №83, Тетяна Аксьонова, завідувач ДНЗ №87, Людмила Фуркало, вихователь ДНЗ №78, Галина Донець – вихователь ДНЗ №78.

Грамоти виконавчого комітету Черкаської міської ради Анатолій Бондаренко вручив Лідії Тищенко, Олені Перцевій, Любові Тябут, Альоні Цегвінцевій і Любові Надоложко. Подякою міського голови були нагороджені Оксана Лукаш, Анна Бардик, Світлана Перетятько, Любов Кульбашна, Валентина Прокопенко і Наталія Литовченко.
05.10.2020 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter