Віталій Ільченко і команда «Слуг народу» привітали освітян зі святом

Віталій Ільченко і команда «Слуг народу» привітали освітян зі святомНапередодні Дня вчителя черкаська команда партії «Слуга народу» провела низку зустрічей із педагогами і привітала їх зі святом. У вітальному слові кандидат у міські голови міста Черкаси Віталій Ільченко зокрема зазначив:

«День учителя - це головне свято всіх людей, які працюють у сфері освіти і потрібно зробити все можливе аби у них були гідні умови та оплата праці, справедливе фінансування закладів освіти, пільги для учнів та студентів. Я абсолютно точно знаю, що майбутнє нашого міста – учнів, студентської молоді в надійних руках – в руках вчителів з великої літери! »

Не випадково першим номером у списку кандидатів у депутати до Черкаської міської ради від партії «Слуга народу» є відомий науковець та найповажніший освітянин Черкас, перший проректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, професор кафедри державно-правових дисциплін, Василь Мойсієнко.

Розуміючи і важливість вчительської праці, і проблематику їхнього існування, члени команди Віталія Ільченка зазначили, що вкрай необхідно відновити втрачене горде звання – вчитель, повагу і визнання цієї почесної професії.
04.10.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter