Бондаренко зустрівся з представниками міжнародної спостережної місії ОБСЄ

Бондаренко зустрівся з представниками міжнародної спостережної місії ОБСЄУ Черкаській міській раді відбулася робоча зустріч керівництва міста та представників міжнародної місії спостереження на виборах ОБСЄ (Організація з безпеки і співробітництва в Європі) в Черкасах і області. Про це інформує прес-служба установи.

У ній взяли участь міський голова Анатолій Бондаренко, його заступник Ігор Волошин та представники структурних підрозділів міської ради, а також міжнародні спостерігачі: представник від Канади Тайрус Камерон і представник від Німеччини Йохен Міхаель Рінк.

Вони обговорили ситуацію у місті напередодні місцевих виборів. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що міська влада надає активну організаційну підтримку для проведення майбутніх виборів.

Крім того, за його словами, у міській раді спокійно співпрацюють представники різних політичних сил. Натомість наголосив на тому, що з боку центральної влади здійснюється адміністративний тиск на Черкаську міську раду, зокрема, шляхом проведення позапланових аудиторських перевірок. Анатолій Бондаренко вважає такі дії політично вмотивованими.

Також міський голова наголосив, що органи місцевого самоврядування у Черкасах намагаються дотримуватися виборчого законодавства, розмежовуючи політичну та господарську діяльність.
02.10.2020 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter