Помер народний художник України Іван Фізер

Помер народний художник України Іван Фізер На 67-му році життя помер Іван Фізер, голова Черкаської обласної організації Національної спілки художників України, лауреат обласної мистецької премії імені Данила Нарбута. про це інформують у Черкаській ОДА.

Управління культури та охорони культурної спадщини висловлює співчуття рідним та близьким митця, а також усій творчій спільноті. Талановитий художник плідно працював у галузі графіки, живопису, скульптури та монументально-декоративного мистецтва. Його різнопланова творчість глибоко національна та індивідуально-самобутня.

За час своєї професійної діяльності, Іван Васильович брав участь в обласних, всеукраїнських і міжнародних виставках, симпозіумах з кераміки та скульптури; провів безліч персональних виставок. Полотна митця перебувають в музеях та приватних колекціях в Україні та за кордоном. Це свідчить про його високий професіоналізм.
У 2001 році Іван Васильовичу за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки присвоєно почесне звання «Заслужений художник України», в 2020 році художник отримав почесне звання «Народний художник України».
02.10.2020 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter