У Звенигородському, Черкаському та Чорнобаївському районах продовжують відновлення доріг місцевого значення

У Звенигородському, Черкаському та Чорнобаївському районах продовжують відновлення доріг місцевого значення Автомобільні дороги загального користування місцевого значення ремонтують на Черкащині. Нині Департамент будівництва інформує про проведені роботи у Звенигородському, Черкаському та Чорнобаївському районах.

У Звенигородському районі на дорозі О 241403 Тальне – Лісове – Чижівка в межах експлуатаційного утримання проводяться роботи з ліквідації вибоїн асфальтобетонного покриття. Наразі ліквідовали 700 м2 ямковості. В планах проведення планування узбіч.

У Черкаському районі на дорозі О 241714 /Н-16/ – Білозір’я – /Н-16/, протяжність якої становить 7,6 км, за допомогою пневмоструменевого методу ліквідували 350 м2 вибоїн, провели планування узбіч дороги. Роботи з ліквідації ямковості тривають.

У Чорнобаївському районі на дорозі О 241918 /ст. Пальмира – Чорнобай – Іркліїв/ – Богодухівка – /Красенівка – Привітне/ протягом року на окремих ділянках проводились капітальний і поточний середній ремонти дорожнього покриття, а на суміжних ділянках у вересні 2020 року за рахунок резервних коштів з експлуатаційного утримання провели ліквідацію 1 520 м2 ямковості.
01.10.2020 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter