Сергійчук взяв участь у засіданні Координаційної ради учасників бойових дій та ветеранів АТО

Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Сергійчук взяв участь у засіданні Координаційної ради учасників бойових дій та ветеранів АТО в області. Серед питань порядку денного – вирішення проблеми отримання земельних ділянок ветеранами в об’єднаних територіальних громадах, реабілітація бійців в обласному профільному госпіталі та ін.
Сергійчук взяв участь у засіданні Координаційної ради учасників бойових дій та ветеранів АТО

– Переконаний, налагоджена система роботи допоможе вирішити юридичні питання отримання земельних ділянок не лише фермерами, а й АТОвцями. Прошу ветеранів одразу повідомляти про випадки ймовірних порушень, аби швидше на них реагувати, – зауважив Серігй Сергійчук.
Одне із порушених питань – робота обласного госпіталю ветеранів війни. Певний період бійців там не лікували, оскільки в карантинний період цей заклад внесли до переліку установ обсервації.Голова ОДА дав завдання профільному Управлінню охорони здоров’я ОДА підготувати інформацію щодо нинішнього функціонування госпіталю та шляхів відновлення лікувального процесу.

Сергій Сергійчук зауважив, що відкритий до співпраці із ветеранськими громадськими організаціями та сприятиме вирішенню проблемних питань.

Нагадаємо, що із метою об’єднати зусилля органів влади, громадських об’єднань та силових структур для ефективного вирішення проблем учасників АТО на базі Черкаського обласного контактного центру був створений відділ «Центр допомоги учасникам антитерористичної операції».

Фахівці відділу, на підставі порушених питань під час анкетування та відповідно до компетенції, разом зі структурними підрозділами обласної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, центральними органами виконавчої влади здійснюють заходи для їх вирішення.

Учасники антитерористичної операції та ООС, родини загиблих бійців зможуть отримати вичерпну інформацію, консультацію та допомогу щодо надання статусу учасника АТО, отримання матеріальної допомоги, оздоровлення, постановку на квартирну чергу чи отримання житла, вирішення проблем із наданням земельної ділянки тощо.
30.09.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter