У Мокрокалигірській ОТГ завершено ремонт центрального будинку культури

У Мокрокалигірській ОТГ завершено ремонт центрального будинку культури Мокрокалигірська ОТГ завершила ремонт центрального будинку культури своєї громади. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

- Кімната для занять гуртків, фойє, танцювальний зал – усе це уже багато років не знало ремонту. Кімната для гурткової роботи взагалі використовувалась як технічна, там зберігався різний інвентар для прибирання. Фасад, коридор до сцени, кімната для занять із дітьми, зал для проведення конференцій – ми оновили усе по максимуму. У планах на наступний рік - встановити нові вікна у бібліотеці, фойє та хореографічній залі, - розповідає директор Центру культури і дозвілля Мокрокалигірської громади Тетяна Говрас. – Наразі ми шукаємо хореографа для відкриття танцювальної студії і плануємо дискотеки для молоді. У оновлених стінах кімнати гурткової роботи, за новими меблями, займатимуться гуртки з декоративно-прикладного мистецтва. Тут проводитиме дозвілля молодь та люди похилого віку - за шахматами, шахами. Крім гуртків, тут займатиметься молодіжний фольклорний колектив" Світанок". Усі ремонти проводилися силами колективу будинку культури, засоби для ремонту придбала сільська рада.

Загалом, громада утримує 4 будинки культури – і, крім ремонтів, уже придбала для кожного із них музичне обладнання. Це важливо, оскільки у звичайний час, до карантину, щомісяця ми проводили до 5 культурних і мистецьких подій для мешканців громади. І наступним етапом ми плануємо розпочати ремонт Ярошівського будинку культури, який лише нещодавно став повноцінною власністю громади – там уже проведено поточний ремонт даху і стелю у глядацькій залі.
29.09.2020 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter