У Черкасах пройшов молитовний сніданок, присвячений Дню Подяки

26 вересня в Черкасах відбувся молитовний сніданок присвячений Дню Подяки. На заході були присутні представники освіти, культури, бізнесу, волонтери, депутати обласної та міської ради, представники виконавчої влади, лікарі та священнослужителі.

Організатори молитовного сніданку - Черкаський обласний комітет Руху Реформації за підтримки Ради Християнських церков Черкаської області.
У Черкасах пройшов молитовний сніданок, присвячений Дню Подяки

“Я хочу подякувати організаторам такого заходу. Карантин нас багатьох роз’єднав, а нам потрібно назад, об'єднуватися, повертатися один до одного, і звичайно починати з подяки Творцю і нашому Богу”, - зазначив керуючий Черкаської єпархії ПЦУ митрополит Іоан.

“Єдність поміж духовними особами, єдність поміж людьми, котрі будують нашу країну: чи то в сфері освіти, чи культури, чи господарчій, чи як волонтери - вона надзвичайно важлива, тому, що об'єднані зусилля дають набагато більше результату. Люди, які збираються разом, щоб подякувати Богу, вони стать більш ефективними в своїй праці надалі”, - зазначив голова обласного комітету Руху Реформації, пастор Валерій Бєляєв.

На заході говорили і про страшну трагедію, яка несподівано обрушилася на Україну. Хвилиною мовчання вшанували загиблих під Чугуєвом в авіатрощі курсантів.
Священнослужителі, разом з усіма присутніми, дякували Богу за всі блага, які він дарував та молилися за мир, здоров'я та добробут в Україні. Зачитували вголос місця з Біблії, які говорять про те, що у будь-якій ситуації треба бути вдячними.

“За все, що є житті потрібно дякувати, за все, що ми маємо, за все, що ми хочемо мати. І на цих молитовних сніданках ми розуміємо, що найбільша дяка за все - Господу ”, зазначив керуючий політичного комітету у ГО “Рух Реформації” Вадим Рудишин.

Серед священнослужителів були представники Євангельських християн-баптистів, Харизматичних церков області, християни віри Євангельської, Церкви Адвентистів сьомого дня, Православної церкви України, Греко-католицької, Римо-католицької та Української православної церкви.

“Ми маємо дякувати Богу за все, що він нам дав: за те, що ми його діти, викуплені Його кров'ю, що ми народжені в християнській країні і можемо вільно проявляти свою віру. І не тільки за земні, а й за небесні блага, які ми милістю Бога можемо успадкувати в майбутньому”, - сказав священник парафії Благовіщення пресвятої Богородиці УРКЦ Отець Олександр.

Вітав від імені влади за кафедрою та читав Слово Боже заступник міського голови Ігор Волошин.

“Нам треба брати приклад з церков в Черкасах та на Черкащині, які відкинули розбіжності, та об'єдналися навколо Бога. Я хочу щоб цю єдність ми транслювали і перенесли на єдність, особливо в цьому місяці під час складної виборчої компанії ”, - зазаначив Ігор Волошин.

Окрім нього від влади міста на молитовному сніданку були: депутат кількох скликань Черкаської обласної Ради Любов Майборода та міський директор департаменту політики та гуманітарної освіти Черкаської міської ради Сергій Воронов.

"В цей нелегкий час, я вдячний Богу за ту витримку кожного з нас, і сили, які дає Бог для праці. Я сподіваюся, що такі заходи даватимуть старт загальному об'єднанню для всієї країни ", - зазначив Сергій Воронов.

В планах Черкаського обласного Руху Реформації та Ради християнських церков започаткувати молитовні сніданки в усіх районних центрах Черкаської області, проводити духовні ранки в міських радах та підтримувати депутатів-християн, що балотуються у всі рівні влади, від ОТГ до обласної ради.
28.09.2020 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter