У міськраді Черкас пройшла нарада щодо відновлення газопостачання в кілька місцевих багатоповерхівок

У міськраді Черкас пройшла нарада щодо відновлення газопостачання в кілька місцевих багатоповерхівок У Черкаській міській раді відбулася нарада щодо відновлення газопостачання у деяких черкаських багатоповерхівках, у яких відключений газ. Її провів заступник міського голови Максим Скорик.

У нараді взяли участь директор АТ «Черкасигаз» Сергій Буян, представники ТОВ «Нова Якість» Газ-сервіс» та мешканці будинків за адресами вул. Сумгаїтська, 24 та 24/1, вул. Вернигори, 22.

Після тривалих перемовин вдалося з’ясувати, що АТ «Черкасигаз» готове пустити газ цим будинкам за умови проведення гідравлічних випробувань на мережах управлінською компанією і укладання договорів на обслуговування газового обладнання з кожною квартирою.

Представники ТОВ «Нова Якість» Газ-сервіс» зазначили, що готові провести такі гідровипробовування і укласти договори з мешканцями на обслуговування газового обладнання. Натомість присутні мешканці категорично відмовляються укладати такі договори саме з «Новою якістю».

«Ви можете укласти такий договір із будь-якою компанією, яка має відповідну ліцензію. Перелік таких компаній розміщений на сайті міської ради, але він не вичерпний, їх набагато більше. Це мають зробити представники усіх квартир у будинку. Після цього ТОВ «Нова Якість» Газ-сервіс» проведе гідравлічні випробування мереж, і АТ «Черкасигаз» зможе пустити газ. Іншого шляху немає», - наголосив за підсумками наради Максим Скорик.
25.09.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter