Для черкаського інклюзивно-ресурсного центру придбали спеціальний автомобіль

Для черкаського інклюзивно-ресурсного центру придбали спеціальний автомобіль Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі відбулася презентація спеціального автомобіля – мобільного інклюзивно-ресурсного центру. Захід приурочений до Міжнародного тижня інклюзивної освіти, який проходитиме з 29 вересня по 5 жовтня.

У презентації взяли участь заступник міського голови Ігор Волошин, депутати Черкаської міської ради Юрій Тренкін та Роман Діскант, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Світлана Скляр.

Керівниця інклюзивного центру розповіла, що цей автомобіль спеціального призначення допомагатиме проводити комплексну оцінку розвитку тих дітей, які не можуть завітати до ІРЦ. А також дає можливість проводити корекційно-розвиткові заняття на виїзді.

«Мобільний ІРЦ був придбаний за спільні кошти державного і міського бюджетів. У ньому є все необхідне для роботи з дітками з особливими освітніми потребами. Салон обігрівається, там є шафи, де зберігається спеціальне приладдя, місце, де можна закріпити інвалідний візок, місце для роботи педагога і робочий стіл. Також авто обладнане спеціальним підйомником», - говорить Світлана Cкляр.

«Чудово, що в Черкасах з’явився такий автомобіль для роботи з особливими дітками. Під час нинішньої каденції депутатів фінансування цього напрямку було пріоритетним. Так буде і надалі», - запевнив голова бюджетної комісії Юрій Тренкін.

«Нині киплять будівельні роботи і в самому приміщенні інклюзивно-ресурсного центру. Тому що Черкаська міська рада сприяє тому, щоб були створені належні умови для обслуговування і роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби», - додав Сергій Воронов.

Минулого року на обліку КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» перебувало близько тисячі дітей з особливими освітніми потребами. Цього року вже було виявлено ще 200 таких дітей.

«Нині відбувається певна революція в інклюзивній освіті, не лише в законодавчій і матеріальній частині, а в свідомості людей. Адже в радянські часи таких діток ховали, робили вигляд, що їх не існує. А тепер вони стають повноцінними членами суспільства. І найбільшу роль у цьому відіграє самовіддана праця педагогів», - зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.
24.09.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter