На Черкаській ТЕЦ завершується підготовка до опалювального сезону

Як інформує прес-служба Черкаської ТЕЦ, підприємство завершує підготовку енергетичного устаткування до опалювального періоду 2020-2021рр.

Так, днями на станції запустили в роботу паровий котел ст.№7, на якому донедавна в рамках капітального ремонту фахівцями було виконано перелік ремонтно-відновлюючих робіт.
На Черкаській ТЕЦ завершується підготовка до опалювального сезону

Котел відіграє основну роль при виробництві теплової й електричної енергії на Черкаській теплоелектроцентралі та завдяки цьому устаткування містяни отримують у свої будинки тепло і гарячу воду. Основною функцією парового котлоагрегату є виробіток перегрітої пари для подальшої подачі її в парові турбіни. Паропродуктивність зазначеного котла 220 тон перегрітої пари на годину.

До всього, у рамках виконання Інвестиційної програми ПРАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ) на 2020 рік, задля забезпечення надійної роботи станції здійснено заміну силового трансформатора ст.№3 на новий. Оновлений трансформатор забезпечить продовження терміну експлуатації основного станційного обладнання.

Поки підрядна організація займалася заміною силового трансформатора, фахівці ТЕЦ відремонтували парову турбіну №3, що працює в тандемі з цим трансформатором. У ході капітального ремонту фахівцями здійснено повний комплекс робіт із відновлення та заміни запчастин турбінного устаткування.

Проведений ремонт дозволить привести технічні характеристики турбіни до нормативних. За рахунок збільшення виробленої енергії при тій же витраті пари підвищиться економічність та ефективність її роботи.

Завдяки проведеній ремонтній кампанії на Черкаській ТЕЦ термін служби основного енергетичного обладнання продовжиться на десятки років та підвищиться надійність його роботи, що дозволить безперебійно забезпечувати містян тепловою енергією протягом року.
24.09.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter