Віталій Ільченко: «Цей потяг - перший крок до покращення транспортного сполучення Черкас зі столицею»

Комфортабельність і швидкість стануть ознаками потягу, який сьогодні вперше рушив за маршрутом Черкаси – ст. ім. Т.Шевченка, з можливістю пересадки на потяги Інтерсіті, у напрямках Києва, Запоріжжя, Херсону Його запуск – це продовження програми інфраструктурної модернізації країни, розпочатої за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.
Віталій Ільченко: «Цей потяг - перший крок до покращення транспортного сполучення Черкас зі столицею»

В урочистій церемонії запуску потягу взяли участь Народний депутат України Олександр Скічко, голова Обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук, кандидат на посаду Черкаського міського голови від партії «Слуга народу» Віталій Ільченко.

Після огляду кабіни машиніста і вагону, усі троє, сидячи у зручних кріслах, відповідали на запитання журналістів.

У своїй розмові з медійниками Віталій Ільченко, зокрема, сказав:

«Це перший крок до покращення транспортного сполучення Черкас зі столицею і тільки початок програми Президента «Зшиваємо країну!». Адже бюджетом на наступний рік вже передбачено 195 мільйонів гривень на електрифікацію і модернізацію залізничної колії від Черкас до ст. ім. Шевченка, що дозволить розпочати рух потягу «Інтерсіті» за маршрутом Черкаси-Київ. Таким чином дорога, що зараз займає 3 години 40 хвилин буде займати усього 2 години 45 хвилин.

Комфортабельний потяг до Сміли, а згодом і до столиці – це результат командної роботи партії «Слуга Народу» задля покращення транспортної ситуації для черкасців. Це також крок до того, аби містяни пишалися тим, що живуть у Черкасах і кожен із них з гордістю зміг сказати: «Мій вибір – Черкаси!».
Віталій Ільченко: «Цей потяг - перший крок до покращення транспортного сполучення Черкас зі столицею»

І от потяг з сучасним видовженими формами рушив, залишаючи відчуття чогось фантастичного, адже досі перон міста Черкаси бачив лише дизелі, вироблені 40 років тому.

Потяг вироблено на Крюківському вагонобудівному заводі і сформовано з 3-х вагонів. З них 1 вагон на 61 посадочне місце і 2 вагони на 58 та 51 посадочне місце, загальна кількість – 170 місць для сидіння.

Заплановано 4 щоденні зворотні рейси Черкаси – ст. ім. Т.Шевченко. Розклад сформувався з урахуванням зручності пересадки його пасажирів на потяги «Інтерсіті», що йдуть в усіх напрямках нашої країни.
23.09.2020 19:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter