У "Черкасигазі" проінформували, коли саме зможуть відновити газопостачання в будинку на Сумгаїтській, 24

У "Черкасигазі" проінформували, коли саме зможуть відновити газопостачання в будинку на Сумгаїтській, 24 Як інформують у міськраді Черкас, мешканці багатоповерхових житлових будинків за адресами вул..Сумгаїтська, 24 та 24/1 залишилися без газу. На місце події виїжджав міський голова Анатолій Бондаренко. Тоді він доручив своєму заступнику Максиму Скорику, який наразі опікується житлово-комунальною галуззю, розібратися в цій ситуації та в межах повноважень вирішити її.

І ось на ім’я Максима Скорика надійшов лист від АТ «Черкасигаз», у якому повідомляють, за яких умов буде виконано пуск газу в систему газопостачання цих будинків.

Зокрема, у листі наголошується, що лише за умови чіткого дотримання вимог Кодексу газорозподільних систем та Правил безпеки систем газопостачання відновлення розподілу природного газу можливе лише після:

- Забезпечення належної експлуатації внутрішньо будинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору з суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт;

- Укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири та суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

«З наявної у АТ «Черкасигаз» інформації, УК ТОВ «Нова Якість» укладено договір на виконання послуг з технічного обслуговування внутрішньо будинкової системи газопостачання, що перебуває в спільній сумісній власності багатоповерхових житлових будинків за адресами вул.Сумгаїтська, 24 та 24/1 в м.Черкаси, з іншою організацією. Тому, для здійснення пуску газу в систему газопостачання, вказаних житлових будинків, УК ТОВ «Нова Якість» разом з даною організацією повинні виконати роботи по перевірці на герметичність внутрішньо будинкової системи газопостачання та надати до АТ «Черкасигаз» Акт про результати перевірки та листи про готовність прийняття газу на межі балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін.

Пуск газу в систему газопостачання вищевказаних житлових будинків Оператор ГРМ виконає одразу ж після надання зазначених документів.

Разом з тим повідомляємо, ремонтно-відновлювальні роботи на аварійній ділянці газопроводу були виконані у робочому порядку 15 год30 хв.16.09.2020 року», - йдеться у листі.
23.09.2020 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter