У "Черкасиобленерго" переобрали керівників профспілки

У ПАТ «Черкасиобленерго» переобрали керівництво первинної профспілкової організації на наступні 5 років. Відбулося це під час підсумкової конференції по виконанню Колективного договору на 2019-2023 роки за перше півріччя цього року.

Колективний договір, укладений терміном на 5 років, передбачає пільги, компенсації та розширені соціальні гарантії для працівників. Учасники заходу відзначили, що у звітному періоді адміністрація Товариства всіляко сприяла тому, аби Договір виконувався у повному обсязі, а підприємство працювало ефективно. Зокрема, продовжуються ремонтні роботи у структурних підрозділах, закуповується необхідна техніка та обладнання. За результатами конференції делегати оцінили роботу адміністрації та профспілкового комітету Товариства по виконанню Колективного договору за звітний період як «Добре».
У "Черкасиобленерго" переобрали керівників профспілки

Захід відбувся у форматі селекторної наради. Участь у ньому взяли представники всіх структурних підрозділів та адміністрації Товариства. Також у якості запрошеного гостя на заході був присутній голова Черкаського обласної організації профспілки працівників енергетики та ЕТП України Олександр Молдованов. Конференції передувало проведення зборів трудових колективів у всіх відокремлених структурних підрозділах підприємства.

Учасники засідання обирали голову первинної профспілкової організації та його заступника. Ними стали чинні голова профкому Олександр Чорний та його заступник Сергій Мулявка. Рішення прийняли одноголосно.
21.09.2020 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter