Ямковий ремонт доріг проведено в Тальнівському й Лисянському районах

Ямковий ремонт доріг проведено в Тальнівському й Лисянському районах Через сприятливі погодні умови тривають заходи щодо покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення області. У Тальнівському та Лисянському районі провели ямковий ремонт. Про це інформують у Черкаській ОДА.

У Лисянському районі на автомобільній дорозі О 240409 Звенигородка − Майданівка – Почапинці, на якій нещодавно провели ямковий ремонт асфальтобетонного покриття, розпланували узбіччя і нанесли дорожню розмітку, встановили 20 дорожніх знаків, видалили порослі на узбіччях, а також пофарбували бортовий камінь.

В Тальнівському районі на автомобільній дорозі О 241404 Тальне – Криві Коліна – Лоташеве – Пальчик, в рамках експлуатаційного утримання, виконали ямковий ремонт 1 753м2, провели влаштування асфальтобетонного покриття на мосту через річку Гірський Тікич 600 м2 . В межах мосту видалили чагарники, порослі дерев.

Зараз тривають підготовчі роботи щодо нанесення горизонтальної дорожньої розмітки по всій протяжності автомобільної дороги, встановлення дорожніх знаків, фарбування перильного огородження мосту.
21.09.2020 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter