Міськрада Канева підтримала звернення жителів міста, які протестують проти карантинних обмежень у місті

За інформацією Канівської міськради, депутати Канівської міської ради звернуться до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Черкаської обласної державної адміністрації щодо «червоної» карантинної зони. Відповідне рішення було ухвалено в ході позачергового засідання сесії у четвер, 17 вересня ц.р.
Нагадаємо, з 14 вересня ц.р. Канів – єдиний в Черкаській області населений пункт, який потрапив до «червоної» карантинної зони. Це зумовило посилення карантинних заходів на 14 календарних днів, а саме – закриття всіх закладів освіти, призупинення руху громадського транспорту, закладів громадського харчування, спортивних та тренажерних клубів тощо.

Нові заходи викликали спротив серед населення. Близько 60 осіб прийшли до стін будинку рад та влаштували протестний мітинг, вимагаючи відкрити школи і дитсадки та відновити рух транспорту по місту, аби люди мали змогу добиратися до роботи.

Спільно з представниками виконавчого комітету було підготовлено відповідне звернення, яке розглянули члени виконкому на оперативно скликаному позачерговому засіданні. Нині проект рішення розглянули в ході позачергового засідання сесії і представники депутатського корпусу.

Відтак, депутати підтримали звернення учасників мітингу проти карантинних норм по «червоній» зоні та затвердили редакцію звернення Канівської міської територіальної громади до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Окрім того, виконавчому комітету доручено звернутися до Державної комісії ТЕБ та НС та ініціювати зняття «червоної» зони з міста Канів Черкаської області відповідно до внесених змін до Постанови КМУ №641 від 16.09.2020.

Однак, депутати звертають увагу на недостатню роботу Канівського відділку поліції та представників управління Держпродспоживслужби по контролю за дотриманням карантинних норм на території Канева та необхідність її активізувати відповідно до діючого законодавства України.

Про можливість призупинення роботи в разі не виконання карантинних умов попереджено і директора КП «Міський ринок» Олександра Корнієнка.
18.09.2020 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter