Рятувальників з Черкащини, які перебувають в зоні ООС, відзначили за відновлення Донецької області

Як інформують у Черкаській ОДА, 16 вересня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін відвідав місце дислокації рятувальників з Черкащини, які виконують завдання з відновлення житлових будинків, що були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів. Спілкуючись із черкащанами, він привітав їх із професійним святом – Днем рятувальника та вручив їм пам’ятні знаки «За розвиток Донеччини», грамоти і подяки облдержадміністрації.

Також, заступника начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Олександра Євпака нагородили медаллю «За відновлення Донеччини».
Рятувальників з Черкащини, які перебувають в зоні ООС, відзначили за відновлення Донецької області

Нагадаємо, Черкаські рятувальники виконують поставлені завдання з відновлення пошкоджених від артилерійських обстрілів житлових будинків у безпосередній близькості від лінії розмежування, а відтак працювати їм доводиться постійно у захисному спорядженні – бронежилетах та касках.

Попри складні умови праці та постійний ризик для життя, черкащани виконують роботу якісно та професійно, що також відзначив у своєму виступі Вадим Сергійович. За три місяці відколи на Донеччину прибула зведена група фахівців ДСНС з Черкащини, відновлені 94 житлові будинки.
18.09.2020 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter