Віталій Ільченко підтримав молодих художників і поговорив з містянами про комунальні проблеми

Біля будинку, що по вулиці 30-річчя Перемоги, 12 натовп містян оточив Віталія Ільченка, висунення якого на посаду мера Черкас нещодавно підтримав Президент Володимир Зеленський. Говорили про високі комунальні тарифи, встановлені мерією, проблеми з вивезенням сміття, здирництво від компанії «Нова якість» за вивезення «великогабариту» та ще про багато наболілого.

Вийшли мешканці у двір, коли побачили, як під умілими руками художників на дверях під’їздів швидко з’являються контури яскравих квітів. Відповідаючи на запитання містян Віталій Ільченко пояснив:
Віталій Ільченко підтримав молодих художників  і поговорив з містянами про комунальні  проблеми

- Ще у серпні до мене звернулись представники молодіжних громадських організацій з ініціативою підтримати проведення у Черкасах пленеру молодих художників у стилі арт-стріт. При обговоренні такої ініціативи і виникла ідея художнього оздоблення дверей під’їздів міських будинків. Цю акцію назвали - «Черкаський Прованс».

Журналісти запитали Віталія Ільченка, чи будуть розширятися межі «Черкаського провансу».

- Звернулися багато керівників ОСББ та містян з проханням розмалювати їхні під’їздні двері і, звісно, ми підемо їм назустріч.
Віталій Ільченко підтримав молодих художників  і поговорив з містянами про комунальні  проблеми

І ось двір будинку завдяки «дверям-художнім полотнам» перетворюється на своєрідну картинну галерею. Задоволені і дорослі, і дітлахи. Вони теж взяли участь у малюванні. І тепер говорять, що живуть не у другому чи третьому під’їзді, а в під’їзді з білими або під’їзді з червоними квітами.

До речі, художник не просто малював, що хотів, а запитував думку мешканців – що їм краще зобразити? І усі були задоволені.
Віталій Ільченко підтримав молодих художників  і поговорив з містянами про комунальні  проблеми

- А ті проблеми, про які говорили мешканці будинку, і високі комунальні тарифи, і проблеми вивезення сміття і багато інших, - говорить Віталій Ільченко,- мають бути обов’язково вирішені.
17.09.2020 21:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter