Біля мемораільного комплексу цадика Нахмана розгорнуто зведений загін черкаських рятувальників

Як інформують у Черкаській ОДА, щоб гарантувати безпеку під час святкування Рош га-Шана прочан-хасидів та в місцях релігійних відправлень, в Умані розгорнули спеціальний зведений загін Управління ДСНС України у Черкаській області. Чисельність зведеного загону складає 96 осіб. Це угрупування підсилене 30 одиницями спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.
Біля мемораільного комплексу цадика Нахмана розгорнуто зведений загін черкаських рятувальників

До складу загону увійшли сили пожежно-рятувальних підрозділів з різних районів області, а також фахівці відділення водолазно-рятувальних робіт, групи піротехнічних робіт та підводного розмінування, відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту, безпілотних літальних апаратів і медичної служби з Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління.

За Планом реагування, в місцях проведення святкових заходів на території меморіального комплексу, а також в місцях компактного проживання прочан організоване чергування 4 стаціонарних постів, а також встановили 5 контрольно-пропускних пунктів для проведення дезінфекції.

Нагадаємо, у період з 14 до 23 вересня в Умані хасиди з усього світу будуть святкувати Рош га-Шан – Новий рік за іудейським календарем. Попри нинішню епідеміологічну ситуацію в світі, пов’язану з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, очікується, що кількість прочан, які цього року приїдуть до Умані усе одно буде значною і складе близько 10 тис. хасидів.

Починаючи з 14 вересня пожежно-рятувальні підрозділи області перейшли на посилений варіант несення служби.
15.09.2020 19:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter