Черкаські поліцейські провели семінар-нараду з приводу забезпечення правопорядку на виборах

Черкаські поліцейські провели семінар-нараду з приводу забезпечення правопорядку на виборах 14 вересня в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області відбулася нарада в якій взяли участь керівництво ГУНП, начальники галузевих служб, відділів, відділень поліції області та представник «Громадянської мережі «ОПОРА». Як інформують у ГУНП у Черкаській області, присутні обговорили важливі питання запобігання вчиненню правопорушень і забезпечення правопорядку під час майбутніх виборів.

Головною метою наради є сприяння роботі працівників поліції у реагуванні на звернення та повідомлення про правопорушення виборчого процесу для забезпечення законності, належного документування та розслідування. Також обговорили питання щодо фактів порушення виборчого законодавства та узгодили спільні дії, які покладені на правоохоронні органи під час проведення чергових виборів.

Поглиблення знань про виборче законодавство та виборчий процес допоможуть правоохоронцям повною мірою зрозуміти, як діяти, аби ефективно реагувати на всі правопорушення під час процесу волевиявлення громадян.
15.09.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter