У міському центрі зайнятості в Черкасах відновили прийом громадян

У міському центрі зайнятості в Черкасах відновили прийом громадян Як інформують у міськраді Черкас, Черкаський міський центр зайнятості відновив особистий прийом громадян і готовий до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у приміщенні центру зайнятості.

Прийом громадян здійснюється обов’язково із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України.
Реєстрація у центрі зайнятості проводиться згідно Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого Постановою КМУ від 19.09.2018 № 792.

Безробітного особа, яка шукає роботу, подає заяву про надання (поновлення) статусу безробітного та заяву про призначення (поновлення) виплати допомоги по безробіттю і пред’являє:

 паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
 трудову книжку або цивільно-правовий договір;
 документ про освіту,
 у разі необхідності - інші документи, передбачені Порядком.

Подати документи для реєстрації в центрі зайнятості безробітні особи можуть:
 Відвідавши центр зайнятості особисто, зокрема зарезервувавши час для свого відвідування через сервіс «Електронна черга Державної служби зайнятості»;

 Дистанційно:
- направивши документи на електронну адресу центру зайнятості;
- через онлайн-портал державних послуг «Дія».
Звертаємо Вашу увагу і дуже просимо! Подаючи документи дистанційно, робити це у робочі години робочих днів! У своїх документах необхідно зазначати актуальні контакти для забезпечення оперативного зв’язку фахівця центру зайнятості з Вами.

На період дії карантину зареєстрованим безробітним необхідно підтримувати зв’язок зі своїм кар’єрними радником, який надаватиме необхідну та актуальну інформацію або інструкції щодо подальших дій.
15.09.2020 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter