На Канівській ГЕС проведено спецтренування працівників Антитерористичного центру СБУ

На Канівській ГЕС проведено спецтренування працівників Антитерористичного центру СБУ 10 вересня Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Черкаській області проведено спеціальні тренування на Канівській ГЕС. Про це інформують на Канівській ГЕС.

Окрім співробітників СБУ участь у заході взяли підрозділи МНС, Національна та патрульна поліція, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також відомча воєнізована охорона, оперативна служба та члени ДПД (добровільної пожежної дружини) Канівської ГЕС.

Тренування проводились задля перевірки готовності до протидії диверсійним та терористичним загрозам суб’єктів боротьби з тероризмом, а також відпрацювання їхньої професійної взаємодії.

Так, з метою з’ясування реального стану захищеності Канівської ГЕС, а також готовності керівництва станції, служби охорони, місцевих підрозділів правоохоронних органів, спеціальних служб та інших воєнізованих формувань було здійснено спробу проникнення та несанкціонованого перебування сторонніх осіб у забороненій зоні станції.

«Тренування пройшло успішно, зауважень не було. Працівники ВВО та оперативної служби зреагували належним чином на можливу небезпеку та діяли згідно з інструкціями», - зазначив директор Канівської ГЕС Василь Гринь.

За результатами тренувань Координаційна група Антитерористичного центру надасть оцінку стану захищеності й безпеки Канівської ГЕС та рекомендації задля удосконалення системи захисту станції.
11.09.2020 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter