Соціально незахищеним жителям Черкас виділяють кімнати в гуртожитках

Засідання наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках відбулося під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина. Як інформують у міськраді Черкас, на ньому розглянули питання про надання кімнат у гуртожитку за адресою вул.Чорновола 162/3.

У ньому вивільнилося близько 20 кімнат, які будуть надаватися громадянам, які перебувають на соціальній черзі, громадянам, які опинилися у критичних життєвих ситуаціях та працівникам комунальних підприємств Черкаської міської ради.
Соціально незахищеним жителям Черкас виділяють кімнати в гуртожитках

«Сьогодні ми розглянули питання про надання таких кімнат медсестрам комунального закладу, самотній людині, багатодітній родині, переселенцям. Чудово, що в міської влади з’явилася така можливість допомогти соціально-незахищеним містянам», - зазначає заступник міського голови Ігор Волошин.

Як розповіла начальник відділу житлового обліку Олена Мельнишина, кімнати надаються громадянам на правах оренди строком на рік з можливістю продовження строку. Людям потрібно буде лише сплачувати за комунальні послуги.

«Усі питання спочатку ретельно розглядаються комісією, а потім виносяться на розгляд виконавчого комітету», - говорить Олена Мельнишина.
10.09.2020 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter