Сергійчук провів ознайомчу зустріч з головами райдержадміністрацій

Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Сергійчук зустрівся із головами районних державних адміністрацій. Обговорив проблемні питання у районах області та окреслив першочергові завдання.

– Незважаючи на те, що ми з вами призначені Президентом в різний час, але разом – ми одна команда. І ця команда повинна працювати як єдиний механізм для розвитку області, – звернувся до голів РДА Сергій Сергійчук.
Сергійчук провів ознайомчу зустріч з головами райдержадміністрацій

Голова ОДА заслухав керівників райдержадміністрацій, представників структурних підрозділів, зокрема обговорили теми ремонту доріг, початку опалювального сезону, хід робіт на об’єктах “Великого будівництва”, виконання місцевих бюджетів.

Завершення об’єктів програми Президента “Велике будівництво” – одне із пріоритетних завдать, – наголосив голова облдержадмінстрації. Сергій Сергійчук дав доручення підготувати перспективні проекти кожного району, які варто першочергово реалізувати в межах програми “Велике будівництво”. А також до кінця наступного тижня керівники РДА повинні підготувати аналітичний звіт по проблематиці районів та варіанти їх вирішення.

Перший заступник голови ОДА Дмитро Ляшов зупинився на підготовці до зимового утримання доріг. За його словами, роботи по фінансуванню договорів проведені у повному обсязі.
Сергійчук провів ознайомчу зустріч з головами райдержадміністрацій

Окремо під час наради зупинилися на епідситуації. На Черкащині спостерігається зростання кількості інфікованих на коронавірус. Область має бути готова до погіршення ситуації. Як наголосив Сергій Сергійчук, забезпечення дотримання карантинних обмежень, підготовка закладів медицини, контроль дотримання протиепідемічних заходів у освітніх установах – спільне завдання і виконавчої влади, і органів місцевого самоврядування.
08.09.2020 19:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter