На Лисянщині відремонтовано ділянку дороги Звенигородка – Майданівка – Почапинці

Роботи на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у Лисянському районі тривають. Як інформують у Черкаській ОДА, на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 240409 Звенигородка – Майданівка – Почапинці ліквідували вибоїни асфальтобетонного покриття площею 1042 м2.
На Лисянщині відремонтовано ділянку дороги Звенигородка – Майданівка – Почапинці

По всій протяжності автомобільної дороги (7,7 км) провели планування узбіччя та нанесено дорожню розмітку. Організували фарбування транспортного огородження. Запланували встановлення 20 дорожніх знаків на залізнично-дорожніх переїздах та 10 інформаційно-вказівних і пріоритету дорожніх знаків в межах населених пунктів, якими проходить зазначена автомобільна дорога.

При плануванні ремонтних робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг враховується комплексний підхід, не лише ліквідація ямковості, а і скошування трави на узбіччі, забезпечення належного водовідведення та послідуюче укріплення узбіччя, відзначають в обласному Департаменті будівництва.

Особлива увага приділяється безпеці дорожнього руху, зокрема організовується встановлення додаткових та заміна існуючих дорожніх знаків, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, та розмітки, що позначає нерегульовані пішохідні переходи, а також відновлення транспортного огородження. Вживаються заходи щодо покращення стану штучних споруд.
08.09.2020 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter