У Матусівській ОТГ відкрили меморіальну дошку на честь воїна АТО Олександра Лінчевського

На честь загиблого воїна АТО у Матусівській громаді відкрили меморіальну дошку. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, у Матусівському НВК №2 відбулося відкриття пам’ятної меморіальної дошки колишньому випускнику учбового закладу, воїну АТО Олександру Лінчевському.
У Матусівській ОТГ відкрили меморіальну дошку на честь воїна АТО Олександра Лінчевського

Вшанувати полеглого воїна прийшли рідні, побратими, однокласники, представники влади та й просто люди громади. Після виконання Державного гімну України була хвилина мовчання за полеглими воїнами АТО. Право відкрити меморіальну дошку надали заступнику військового комісара Шполянського районного військового комісаріату Андрію Покутньому та побратиму загиблого воїна Євгенію Черешні. Сільський голова Василь Колісник висловив щирі співчуття батькам, рідним та друзям загиблого, наголосивши, що таких героїв сьогодення як Олександр Лінчевський, треба завжди пам’ятати, адже вони – яскравий приклад того, як потрібно любити і захищати свою Україну. Коли говорив заступник військового комісара Шполянського військового комісаріату Олександр Золотарьов, люди не могли стримати сліз.

Багато теплих слів та спогадів було від побратима Сергія Стратічука, однокласників Віталія Шаповала та Миколи Кирилюка. Класний керівник Катерина Голуб ділилась спогадами про Олександра - як про щирого, доброзичливого учня, взірцевого школяра. Люди дякували батькам за хороброго сина, який мужньо захищав цілісність та незалежність нашої держави. Після відкриття меморіальної дошки присутні та родина відвідали могилу Олександра Лінчевського на цвинтарі села Матусів, де священик Петро Блонський відправив поминальну панахиду за героями та освятив нещодавно встановлений Олександру пам’ятник.
04.09.2020 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter