У Черкасах розпочато підготовчі роботи до реконструкції вулиці Сержанта Жужоми

У Черкасах розпочато підготовчі роботи до реконструкції вулиці Сержанта ЖужомиВ обласному центрі розпочали підготовчі роботи до реконструкції вул. Сержанта Жужоми. Роботи розпочалися із затримкою на два місяці. Про це інформують у міськраді Черкас.

Як повідомив міський голова Анатолій Бондаренко, який сьогодні разом із директором департаменту архітектури та містобудування Артуром Савіним побував на об’єкті, ремонт на цій вулиці мали розпочати ще 1 липня, проте Державна архітектурно-будівельна інспекція два місяці не надавала дозволу на початок робіт.
Нарешті бюрократичну перешкоду подолано і міська влада може розпочати реконструкцію.

Ця вулиця досить коротка – близько 400 метрів, проте дуже важлива. Адже з’єднує дві великі магістралі мікрорайону Митниця: вул.Героїв Дніпра і вул.Гагаріна.

«Фактично тут буде проводитися будівництво дороги, якої тут до цього не було. Тут буде зроблена якісна дорога аналогічна до вул.Героїв Дніпра. З обох боків будуть тротуари, облаштована велодоріжка, зливова каналізація. На перехресті з вул.Гагаріна буде облаштоване кільце для безпеки руху», - розповів Артур Савін.

«Я вітаю всіх жителів міста і цього мікрорайону. Нарешті ми можемо зробити ремонт вулиці, на який черкасці чекали вже десятки років», - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.
03.09.2020 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter