Зараз в Умані спокій 50 паломників-хасидів стережуть 500 українських поліцейських

Зараз в Умані спокій 50 паломників-хасидів стережуть 500 українських поліцейських Про забезпечення публічної безпеки громадян під час святкування Рош га-Шана в умовах епідеміологічної ситуації йшлося під час виїзного засідання заступника Голови Національної поліції України Олександра Фацевича та заступника міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка. Про це інформують у Черкаській ОДА.

Представники Нацполіції та МОЗ, які прибули на Черкащину, провели координаційну нараду з місцевими керівниками охорони здоров’я, силових відомств та представниками хасидської релігійної спільноти щодо плану заходів та підготовки до святкування Рош га-Шана в Умані.

Під час засідання Віктор Ляшко зробив акцент на епідеміологічній ситуації у місті, наголосив на необхідності дотримання карантинних обмежень під час свята та вжитті додаткових карантинних заходів.

За словами Олександра Фацевича, на цей час в Умані перебуває орієнтовно півсотні паломників-хасидів. Публічний порядок у місті забезпечуватиме понад 500 поліцейських.
03.09.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter