ОДА: В Умані відбулася зустріч Сергія Сергійчука з послом Ізраїлю Джоелом Ліоном

В Умані відбулася спільна зустріч голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука, Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Джоела Ліона, представників правоохоронних органів та інших профільних служб. Про це інформують у Черкаській ОДА.

«Ми з повагою ставимося до всіх релігійних конфесій і знаємо, що щороку традиційно на відзначення іудейського нового року сюди приїжджають десятки тисяч паломників. І ми завжди раді їх тут вітати! Але цього року у світі склалась надзвичайна ситуація щодо коронавірусу. Тому заради здоров’я та безпеки людей необхідно дотримуватись суворих карантинних заходів. Хочу запевнити – ситуація в Умані перебуває під моїм особистим контролем. В адміністрації працюють нині над створенням єдиних правил щодо дотримання санітарно-епідеміологічних норм. Як громадянами України, так й іноземцями, які будуть перебувати в Умані в період паломництва», – сказав голова Черкаської ОДА.

Водночас пан Посол повідомив, що цього дня відвідали могилу Цадика Нахмана.
ОДА: В Умані відбулася зустріч Сергія Сергійчука з послом Ізраїлю Джоелом Ліоном

«Побачили, що там організовано все для забезпечення порядку. Незалежно від того, скільки приїде паломників, ми хочемо впевнитися, що правила єдині для всіх. І що всі права будуть дотримані належним чином. Мали зустріч із представниками поліції, службою надзвичайних ситуацій. Розмова була конструктивною», – зауважив Джоел Ліон.
03.09.2020 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter