ГУНП: Незабаром у рамках впровадження програми "Безпечна Черкащина" буде під'єднано 274 відеокамери

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, 1 вересня в Главку поліції області відбулася пресконференція за участі безпосереднього керівника главку Михайла Куратченка та його заступників начальника слідчого управління Євгена Рогачова, та начальника кримінальної поліції Руслана Осипенка.

Обговорювалися важливі питання останніх резонансних подій, а також впровадження системи «Безпечна Черкащина».
ГУНП: Незабаром у рамках впровадження програми "Безпечна Черкащина" буде під'єднано 274 відеокамери

«Черкаська область одна з областей України, на території якої, не запроваджено систему «Безпечне місто». Я буду наполягати на створенні Ситуаційного центру до кінця року. Завдяки Ситуаційному центру ми зможемо вчасно реагувати на правопорушення. Далі програма «Безпечна Черкащина» передбачає створення тривожних кнопок. Зараз для ефективної роботи цієї програми необхідно 450–600 камер відеоспостереження. Плануємо найближчим часом під’єднати 274 відеокамери, які є на території області», — зазначив Михайло Куратченко.

Євген Рогачов розказав про стан розслідування резонансного вбивства журналіста Вадима Комарова.

«Станом на сьогодні допитано більш ніж 600 осіб. Маршрути відпрацьовано в повному обсязі, проведено ряд судових експертиз. На цей час ми розглядаємо дві основні робочі версії вбивства — це версії, які пов’язуємо з його безпосередньою діяльністю. Слідчі дії по даному факту тривають».

Начальник кримінальної поліції Руслан Осипенко розповів про пріоритети роботи кримінального блоку.
02.09.2020 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter