У Золотоноші трагічно загинув екс-заступник голови ОДА Олексій Корпань

У Золотоноші трагічно загинув екс-заступник голови ОДА Олексій Корпань 30 січня в Золотоноші на Черкащині попрощалися з екс-мером 61-річним Олексієм Корпанем, повідомляє gazeta.ua. За два дні до цього він упав з даху своєї двохповерхової дачі. Його тіло знайшла дружина 55-річна Валентина Петрівна.
"Він щовечора забирав її з роботи. В той день вона йому подзвонила, хотіла сказати, щоб приїжджав. Але він не відповідав. А коли Валентина Петрівна приїхала додому, то побачила, що він лежить у дворі. Викликала швидку, але лікарі вже нічим не змогли допомогти", - розказав Gazeta.ua екс-губернатор Черкащини Володимир Лук'янець.
Олексій Корпань хотів поправити супутникову антену, яка знаходиться на задній частині будинку.
"Підставив драбину й виліз на верх. Там у нього або закрутилася голова, або втратив свідомість. Зірвався і впав униз з висоти 7м. Вдарився головою об "опалубок" будинку. Валя дзвонила йому з 16 годин. А потім взяла таксі й поїхала. На вулиці було вже темнувато, а світло в дворі не було включене. Собака бігала відв'язана. Вона її прив'язала й пішла за будинок. Там біля драбини побачила щось чорніє. Олексій Васильович був уже холодний. На похороні було близько 500 людей. Несли 80 вінків. Попрощатися приїжджав Валерій Пустовойтенко. Вони вже дуже давно дружили", - розповів товариш Олексія Корпаня 61-річний Володимир Ситник.
Судмедекспертиза зробила висновок, що в Олексія Корпаня стався розрив спинного мозку. Лікарі кажуть, в такому випадку смерть настає миттєво.
Олексій Корпань тричі обирався мером міста, був головою виконкому. Працював на посаді першого заступника голови обласної адміністрації. Вийшов на пенсію. У нього залишилася донька 34-річна Вікторія, 30-річний син Максим та внучка Софійка.
Джерело: Gazeta.ua
30.01.2013 19:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter