У Південно-західному районі тривають роботи з відновлення аварійної ділянки головного каналізаційного колектору

У Південно-західному районі тривають роботи з відновлення аварійної ділянки головного каналізаційного колектору Як інформують у КП "Черкасиводоканал", в південно-західному районі тривають підготовчі роботи по відновленню другої аварійної ділянки головного каналізаційного колектора протяжністю 240 метрів. Для проведення реконструкції рух транспортних засобів на перехресті вулиць 30-річчя Перемоги та Сумгаїтської, а саме на кільцевій розв’язці, обмежений з 10.00 год. 26 серпня до 17.00 год. 30 серпня 2020 року.

Нагадаємо, що на початку липня внаслідок руйнації головного каналізаційного колектора, через тривалий термін експлуатації та дію газової корозії, відбулося три провалля: одне на розі вулиць 30-річчя Перемоги – Героїв Майдану, та ще два на розі вулиць 30-річчя Перемоги – Сумгаїтська.

Методом горизонтально направленого буріння вже замінено 130 метрів мережі.

На місці аварійних ділянок продовжують працювати слюсарі аварійно-відновлювальних робіт та спецтехніка КП «Черкасиводоканал». Роботи тривають без вихідних. Також залучена підрядна організація, яка має багаторічний досвіт заміни мереж методом горизонтально направленого буріння та відповідне для цього обладнання.

До кінця тижня планується відновити другу аварійну ділянку протяжністю 240 метрів. Це завдання не з простих, адже окрім значної глибини залягання трубопроводу (близько семи метрів), потрібно виконати роботи так, щоб не пошкодити інші підземні комунікації: теплотраси, газ, зв'язок тощо.

Попереду ще чимало роботи. Для відновлення колектора необхідно замінити ще одну ділянку протяжністю також понад 200 метрів.
27.08.2020 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter