Жителі Митниці підписали меморандум з ПП "Надія" відносно будівництва магазину на Героїв Дніпра, 49

Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі вдалося досягти домовленості між мешканцями будинків, які виступали проти будівництва на прилеглій території магазину, і забудовником. У результаті тривалих перемовин був підписаний меморандум, який враховує інтереси усіх сторін.
Жителі Митниці підписали меморандум з ПП "Надія" відносно будівництва магазину на Героїв Дніпра, 49

З боку міської влади документ підписали заступник міського голови Ігор Волошин, депутат міської ради Юрій Тренкін та головний архітектор міста Віталій Чернуха.
З ініціативи депутата від цього округу Юрія Тренкіна відбулася зустріч представників від забудовника ПП «Надія», які планують звести магазин за адресою: вул.Героїв Дніпра, 49, та жителів навколишніх будинків, що виступили проти такого сусідства.

Митничан представляли голова ОСББ «Героїв Дніпра, 45-51» Шапошник В.В., представник будинків по вул. Героїв Дніпра, 47,49 Савлук Г.Д., голова ОСББ «Героїв Дніпра, 43» Бурлака А.Г., голова КСН «Митниця» Шуміленко Г.М, секретар КСН «Митниця» Ситар Є.Я.

У ході обговорення забудовник врахував всі вимоги представників громади щодо будівництва магазину, зокрема висоти приміщення не вище 10 м, графіка роботи магазину, організації паркомісць, мінімізації шуму від витяжок та інших приладів відповідно до законодавства.

Окрім цього, забудовник взяв на себе зобов’язання щодо соціальних ініціатив громади. Усі пропозиції громади виписані і скріплені офіційним документом – Меморандумом.

«Це приклад співпраці бізнесу і громади на благо міста. Такі цивілізовані домовленості у нашому місті підписано вперше», - зазначає заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

«Відрадно, що забудовник із розумінням поставився до вимог жителів мікрорайону і офіційно взяв зобов’язання їх виконати. Така домовленість є прикладом для наслідування всім іншим забудовникам і представникам громади», - додає депутат міськради Юрій Тренкін.
27.08.2020 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter