У Каневі вперше плавали через Дніпро в рамках змагань «Байда. Натуральна Заруба»

Як інформують у міськраді Канева, 23 серпня в Каневі вперше відбулися змагання з плавання на Дніпрі – «Байда. Натуральна Заруба».

«Реальна заруба», - ділилися враженнями учасники запливу, виходячи з води. Випробувати себе на витривалість та «підкорити» канівське Дніпро зголосилося близько 30 спортсменів з усієї країни – Києва, Черкас, Харкова, Запоріжжя, Кременчука тощо.
У Каневі вперше плавали через Дніпро в рамках змагань «Байда. Натуральна Заруба»

Серед них були як професійні спортсмени, так і аматори. Дніпро немає обмежень і щодо статі чи віку. У запливі брали участь і чоловіки, й жінки. Найменшому учаснику виповнилося 14 років, найстаршому - 72.

Одягнувши гідрокостюми та пройшовши інструктаж після старту, який подала козацька гармата учасники пішли в воду.

Дистанція для всіх однакова – 3 км. Її було розмічено буями. Безпеку на воді забезпечували за допомогою катерів, які супроводжували учасників.

Кожен подолав шлях за свій час. Так, найпершим прийшов професійний плавець Олександр (19 р.) з м. Бровари, який в рамках «Заруби» провів своє тренування, готуючись до змагань, тому його результати не враховували.

Відтак, перше і друге місця посіли син і батько Артем і Сергій Манакови з Києва. «Бронзу» взяв Антон Зайцев з Броварів.

Серед жінок всі призові місця дісталися киянкам. Першою прибула Анна Коновалова, «срібло» у Аріни Тарасевич, а «бронза» - у Наталії Ступак.
26.08.2020 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter