У Черкасах тимчасово заборонили рух на кільцевій розв`язці

У Черкасах тимчасово заборонили рух на кільцевій розв`язціУ Черкасах тимчасово заборонили рух на кільцевій розв`язці. Про це інформують у міськраді Черкас.

Рішення про тимчасову заборону руху транспортних засобів ухвалив міськвиконком під час засідання 25 серпня.

Було вирішено на час виконання робіт з реконструкції каналізаційного колектора по вул. 30 років Перемоги заборонити рух транспортних засобів на перехресті вулиць 30 років Перемоги та Сумгаїтської (кільцева розв’язка), а саме між з’їздом з кільцевої розв’язки на вул. Сумгаїтську та з’їздом з кільцевої розв’язки на вул. 30 років Перемоги, з 10.00 год. 26 серпня до 17.00 год. 30 серпня 2020 року.

На час виконання робіт буде змінено рух громадського транспорту:
• спеціальний тролейбусний маршрут «вул. Руставі – санаторій Україна» спрямують з вул. Руставі через розворотне кільце вул. Олени Теліги;
• автобусний маршрут №33 спрямують від вулиці Руставі вулицями: Тараскова, Героїв Майдану, Прикордонника Лазаренка, далі за маршрутом.
«Директору КП «Черкасиводоканал» Сергію Овчаренку потрібно встановити необхідні дорожні знаки та огородження, погоджені з управлінням патрульної поліції в Черкаській області і відновити зруйноване асфальтобетонне покриття до 30.09.2020. Жителів Черкас прошу з розумінням поставитися до тимчасових незручностей», - зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.
26.08.2020 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter