У районі Сільгосптехніки в Каневі встановили модульну котельню

За інформацією міськради Канева, 21 серпня по вулиці Енергетиків, 237 (район Сільгосптехніки) у Каневі встановили модульну котельню.
Нагадаємо, договір на проведення робіт було укладено у липні ц.р., оскільки у цьому районі розташовано три 2-поверхові житлові будинки (це близько 80 абонентів), до яких транспортується теплова енергія із значними втратами.
У районі Сільгосптехніки в Каневі встановили модульну котельню

- Щороку від місцевих жителів ми чули нарікання на погане опалення осель. Це й не дивно, маємо 800 метрів неізольованої теплотраси, до якої не можна підібратися. Фактично вода холонула під час транспортування. Вихід – встановити тут модульну котельню, що й вдалося реалізувати цьогоріч, - говорить директор КП «Теплові мережі» Василь Коломієць.

Символічні ключі від котельні Канівському міському голові Ігорю Ренькасу вручив Генеральний директор компанії-виробника «Укрінтерм» Петро Мороз.

- Наша компанія виготовляє, встановлює і в подальшому обслуговує модульні котельні. В цілому по Україні таких котелень вже маємо 5,5 тис. Тут є стабілізатор напруги, регенерація, сигналізація, – все відбувається автоматизовано. Тож котельня не потребуватиме додаткових працівників, - проводить «екскурсію» П.Мороз. - Ба, більше, виробництво відбувається в Україні, але комплектується котельня, використовуючи найкраще на ринку, імпортне обладнання.

Наразі тривають роботи щодо підключення котельні. Для цього потрібно під’єднати її до газу, води, електроенергії і, власне, тепломережі.

- Очікуємо, що впораємося до початку опалювального сезону, який зазвичай стартує в середині жовтня, - говорить В.Коломієць. - Для цього до робіт по підключенню котельні буде залучено близько 20 працівників.

Загальна вартість об’єкту склала 2,8 млн.грн., що фінансується з міської скарбниці.
25.08.2020 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter