У Смілі звільнився в.о. начвідділу охорони здоров'я Сергій Юрчик: "...не бачу смислу втрачати час"

Топ-новина у Смілі – обговорення заяви про звільнення в.о.начальника відділу охорони здоров’я Сергія Юрчика. Про це інформує Сміла.ua.

Молодий перспективний юрист був призначений на цю посаду 8 липня. І ось пропрацювавши лише 1,5 місяці у нашому красивому, спокійному, мирному, дружному, привiтному місті, він не витримав.

У Смілі звільнився в.о. начвідділу охорони здоров'я Сергій Юрчик: "...не бачу смислу втрачати час"


Сергій Юрчик так прокоментував свою заяву для сайту Сміла.ua:

- Якщо працювати – то працювати. Депутати вже 22 рази не збирається. Я хочу нормально виконувати свою роботу. Ходити і обіцяти щось медикам – не бачу смислу. Адже особисто я нічого не можу гарантувати все залежить від влади і депутатів.

У Смілі всі готуються до виборів, думають про свої рейтинги. У мен6е політичних амбіцій немає. я відстоюю інтереси медиків. А суть у тому, що про зарплату медикам ніхто не думає. Всі переживають лише про власні інтереси. Я вважаю, що у даній ситуації, що склалася у Смілі, треба відставити свої амбіції в сторону – виплатити людям зарплату і все.

Медики не винні, що тут тягнуться якісь політичні розборки. Дуже важко морально працювати, коли немає підтримки.

У мене є багато ідей, як краще реформувати галузь, як далі виживати медицині у Смілі, є багато планів для розвитку. Але я один нічого не можу зробити. завжди потрібна підтримка депутатів, затвердження на сесіях… А у Смілі цього немає. А сидіти чекати до жовтня, до виборів, потім чекати, поки зайде новий склад депутатів, поки вони вникнуть і почнуть працювати…. Я не бачу смислу втрачати час.

Також Сергій Юрчик розповів, що згідно з Законом, допрацює 2 тижні. Вже оголошено конкурс на нового начальника відділу, то він свої документи не подавав, нехай іде і пробує хтось інший.

Сергій Юрчик сказав, що за місяць роботи він отримав 7 тисяч гривень зарплати. Ніяких захмарних премій у нього не було.
21.08.2020 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter