У Черкасах планують запровадити додаток для людей із вадами слуху

Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко провів зустріч із очільником громадської організації «Соціальна єдність» Миколою Калашником. На ній презентували інклюзивний додаток «ConnectPro» для людей із вадами слуху.

До обговорення всіх можливостей сервісу долучитися представник виконавчого комітету Ігор Зайчук, який став ініціатором зустрічі, директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко та голова ГО «Життя без бар’єрів» Леся Валяєва.

За словами Анатолія Бондаренка, серед переваг цього додатку – допомога в подоланні комунікативного бар’єру між працівниками та відвідувачами, поза тим, сервіс дозволяє людям із проблемами слуху отримати якісне та комфортне обслуговування.
У Черкасах планують запровадити додаток для людей із вадами слуху

«За офіційними даними, на обліку в Черкасах перебуває близько 15 тисяч людей із вадами слуху різного ступеня (250 – із важкими). Зараз ми розглядаємо можливість запровадження такого інклюзивного софту в деяких комунальних установах, для початку, у ЦНАПі, поліклініках, – зауважив Анатолій Бондаренко. – За тиждень домовилися провести ще одну презентацію для більш широкого кола людей. Ми зацікавлені в тому, щоб кожен громадянин Черкас перебував у рівних умовах та відчував себе повноцінною частиною суспільства».

Як повідомив Микола Калашник, на сьогодні такий сервіс доступний у Харкові, Одесі, Дніпрі, Ужгороді, Вінниці, Маріуполі. У Черкасах ним користуються деякі комерційні установи.
20.08.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter